Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Wystrzel Gwizdka

Charakter
Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe Husky lubi dominować. Jest psem inteligentnym, który zdecydowanie bardziej woli rozumieć, czego się od niego wymaga, niż ślepo wykonywać polecenia.

Jako pies stadny husky nie cierpi samotności. Ma potrzebę spędzania czasu z ludźmi poza domem, jak i w domu.

Potrzebuje regularnego wysiłku fizycznego.

Jak wszystkie psy północy siberian ma silny instynkt łowiecki, więc ucieczki i polowania (szczególnie na kury sąsiada) to jego życiowa pasja. Należy więc pamiętać, by ogrodzenie było dostatecznie wysokie i zabezpieczone przed podkopywaniem. Również na spacerze lepiej go nie spuszczać ze smyczy, gdyż nigdy nie wiadomo co i kiedy go zainteresuje.Łagodny i przyjacielski, ożywiony i wylewny. Husky nie ma cech psa stróżującego, nie jest nieufny wobec obcych, choć dorosły pies powinien wykazywać wobec nich niejaką rezerwę, ani agresywny wobec innych psów. Inteligentny, łatwy do prowadzenia i pełen entuzjazmu do pracy. Miły towarzysz i niezrównany pies pracujący.

Nie lubi się podporządkowywać i nie toleruje przymusu fizycznego, ale gdy chce się przypodobać właścicielowi, chętnie wykonuje jego polecenia. Będzie to jednak ich dobra wola, a nie efekt tresury. Jest mistrzem w wymyślaniu sposobów na wydostanie się z zamknięcia. Często zdarzają się ucieczki psów, które natura skłania do coraz to nowych wędrówek. Pies ten jest zahartowany do arktycznego zimna. Odznacza się wielką siłą, odwagą i wytrzymałością. Dorosły pies zachowuje się z godnością i w pewnej mierze z rezerwą.


Przeczytaj!